Toptour Facebook Závada 65, Petrovice u Karviné, 735 72
tel.: +420 776 043 669, fax: +420 596 511 206, email: info@interierklein.cz

Interiér KLEIN - Karviná, Ostrava, Havířov

» Nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, interierové dveře «

Kuchyně, kuchyňské linky

Kuchyně je místo, které tvoří ten pravý domov. Na výběr kuchyňské linky by se mělo dbát s takovou pozorností, aby  se  kuchyně mohla stát Vašim královstvím. Správně vybraná kuchyňská linka také znamená radost z vaření. Zkrátka hledáte-li tu pravou kuchyň pro Vás, je společnost Interiér Klein tím pravým místem, protože nakupovat kuchyně u nás je opravdovým potěšením.


Jak si u nás vybrat Vaši novou kuchyň? Kontaktujte nás a nechte si zaměřit rozměry kuchyňské linky a zhotovit grafický návrh kuchyně. Následně si vyberete dekor kuchyňské linky, kování, drátěný program v lince avestavěné spotřebiče, takže společně vytvoříme kuchyň zcela dle Vašich představ, přímo z vašeho domova.
 
V naší vlastní truhlářské dílně jsme schopni vyrobit kuchyňské linky od základního provedení v laminu až po masiv, takže si sami můžete zvolit provedení Vaší kuchyně. Na Vaši novou kuchyň se můžete těšit již 3-5 týdnů po sepsání smlouvy.

Naše kuchyně a kuchyňské linky realizujeme především v regionech Ostrava, Havířov Karviná, vyjdeme vstříc samozřejmě i klientům v dalších regionech.