Toptour Facebook Závada 65, Petrovice u Karviné, 735 72
tel.: +420 776 043 669, fax: +420 596 511 206, email: info@interierklein.cz

Interiér KLEIN - Karviná, Ostrava, Havířov

» Nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, interierové dveře «

Nábytek do kanceláří - Ostrava, Havířov, Karviná

Kancelář je místem, kam se každým dnem vracíte a je to právě kancelářský nábytek. který utváří atmosféru a samotnou podstatu vaší kanceláře. Proto je důležité dbát zvláštní ohled na kancelářský nábytek, který si zvolíte.
 
Kancelářský nábytek by měl splňovat dvě klíčové funkce.
- Za prvé by měl kancelářský nábytek splňovat vaše požadavky na prostor.
- Druhou funkci, kterou kancelářský nábytek plní je reprezentace Vaší kanceláře.

Interiér Klein Vám nabízí kancelářský nábytek, který tyto dvě funkce bezchybně naplní, neboť u nás vyrábíme vysoce kvalitní kancelářský nábytek, který se doslova přizpůsobí vaší kanceláři na mírů.

V první fázi výroby zaměříme prostory pro Váš nový kancelářský nábytek a vytvoříme grafický návrh, ve kterém Vám kancelářský nábytek vizuálně představíme. Následně si vyberete dekor, skla, kování a kovové prvky, aby pro Vás byl kancelářský nábytek uživatelsky a esteticky příjemný.

Interiér Klein provozuje vlastní truhlářskou dílnu, takže můžeme Váš kancelářský nábytek vyrobit ve variantách od základního provedení až po kancelářský nábytek z masivu.

Kancelářský nábytek od naší firmy najdete v mnoha kancelářích především v regionech Ostrava, Havířov aKarviná, realizovali jsme ale i zakázky po celé republice.